• Współpraca dla sklepów

Wetro.pl to hurtownia dropshipping i B2B akcesoriów wyposażenia wnętrz, akcesoriów do herbaty, form do pieczenia, dekoracji ściennych.

Jesteśmy bezpośrednim importerem i dystrybutorem takich marek jak Dekosign, Koziol, Eigenart, Pavoni, Guzzini, Kleine Wolke, Ladelle.
Produkty mamy na stanie magazynowym w Krakowie.  Zapraszamy do współpracy sklepy z wyposażeniem wnętrz, prezentami, gadżetami, akcesoriami do herbaty, akcesoriami do pieczenia.

Jeśli posiadasz:

  • Sklep intentowy z wyposażeniem wnętrz
  • Sklep stacjonarny z wyposażeniem wnętrz
  • Sklep z prezentami
  • Sklep z gadżetami
  • Sklep z akcesoriami do herbaty
  • Herbaciarnię
  • Sklep z akcesoriami do pieczenia
  • EKO sklep

Skontaktuj się z nami!
e-mail: biuro@wetro.pl
tel.: 519 441 183 (biuro)
tel.: 504 829 793
(właściciel)

reseller.pngChcesz założyć sklep? Skontaktuj się z nami - jesteśmy oficjalnym partnerem platformy Sky-Shop i przeprowadzimy Cię przez proces od podstaw.

Dowiedz się więcej o Sky-Shop >>

Zadzwoń i zapytaj o ofertę wdrożenia nowego sklepu:
Olga Bochenek-Dobrowolska
tel.: 504 829 793
bochenek.dobrowolska@gmail.com

 

NASZE MARKI

DEKOSIGN - Wetro.pl to producent i wyłączny dystrybutor dekoracji ściennych marki DekoSign. To polska marka istniejąca na rynku od 2012 roku. Specjalizuje się w produkcji dekoracyjnych napisów na scianę 3D.
zobacz ofertę >>

DEKOSIGN KIDS - Wetro.pl to producent i wyłączny dystrybutor dekoracji do pokoju dziecięcego marki DekoSign KIDS.
zobacz ofertę >>

KOZIOL - Wetro.pl to oficjalny partner i dystrybutor produktów marki KOZIOL. Kultowa niemiecka marka KOZIOL to obszerny katalog poroduktowy. Więszkość oferty posiadamy na stanie magazynowym w Krakowie. Zamaiwać mozna u nas wszystkie produkty z aktualnego katalogu marki KOZIOL.
zobacz ofertę >>

EIGENART - Wetro.pl to jedyny oficjalny polski dystrybutor marki EIGENART. Hurtwonia akcesoriów do herbaty. Oferujemy pełen katalog produktów marki Eigenart: puszki do herbaty, kubki z zaparzaczem, zaparzaczki do herbaty, butelki do herbaty.
zobacz ofertę >>

PAVONI - W 2017 roku rozpoczęliśmy współpracę z marką PAVONI. Wetro.pl to wyłączny dystrybutor produktów marki PAVONI na polskim rynku. Oferujemy pełen katalog produktowy marki. Są to w szczególności silikonowe formy do pieczenia. PAVONI to akcesoria do wypieku ciast, akcesoria cukiernicze.
zobacz ofertę >>

LADELLE - Wetro.pl to dystrybutor akcesoriów marki LADELLE. Produkty posiadamy na stanie magazynowym w Krakowie. Oferujemy pełna ofertę produktową z katalogu marki.
zobacz ofertę >>


 

Dlaczego warto z nami współpracować?

     Współpraca bezpośrednio z zagranicznymi producentami jest często uciążliwa i pracochłonna. Koszty dostosowywania się do standardów kilkuset producentów i logistyków mogą przerosnąć każdego. Konieczność kontaktów w obcych językach, płatności w różnych walutach i dostosowywanie się do różnych systemów logistycznych może pochłonąć dużo czasu i pieniędzy. Zamawianie produktów w określonych ilościach kilkunastu, klikudziesięciu sztuk danego produktu, koszty dostawy i logistyka są często nie do przeskoczenia dla sklepów.

     Wiemy, że nie tym powinieneś się zajmować. Chcemy aby nasi klienci mogli skupić się na sprzedaży i marketingu. Aby mogli sprzedawać więcej i cierpliwie poświęcić czas każdemu klientowi. Jednocześnie chcemy aby byli w stanie dynamicznie poszerzać swoją ofertę i sprawnie obsługiwać sprzedaż. Dzięki współpracy z nami bez trudu połączysz te wartości.

     Wykonujemy dla Ciebie ogrom pracy, abyś mógł skupić się na tym co najważniejsze - na sprzedaży i dbaniu o Twoich klientów. Podczas gdy Ty docierasz do coraz szerszej grupy odbiorców i zwiększasz oglądalność sklepu, my wykonujemy pracę na zapleczu. Dzięki współpracy z nami nie musisz inwestować w stany magazynowe, nie ryzykujesz uszkodzenia produktów, zwiększasz przepustowość swojego magazynu i oszczędzasz czas pracowników. Jesteśmy Twoją logistyką, Twoim magazynem i menadżerem oferty produktowej. Wspomagamy marketing i dostarczamy gotowe materiały reklamowe oraz opisy i zdjęcia produktów. Pakujemy i dostarczamy produkty do Twoich klientów.

     Hurtownia Dropshipping i B2B wyposażenia wnętrz Wetro.pl integruje oferty wielu renomowanych zagranicznych marek takich jak Koziol, Eigenart, Pavoni, Guzzini, Forme Casa, Ladelle, Kleine Wolke. Importujemy bezpośrednio z magazynów producentów. Dostosowujemy i przerabiamy ich standardy w jednolitą ofertę produktową. U nas zawsze znajdziesz indywidualny kod do każdego wzoru i koloru produktu, kod ean, wysokiej jakości zdjęcia i profesjonalne opisy produktowe. Produkty otrzymasz szybko i tylko w takiej ilości jakiej potrzebujesz. Fakturę zawsze zapłacisz w złotówkach i otrzymasz odroczony termin płatności.

     Jednym kliknięciem wprowadzisz tysiące produktów integrując się za pomocą pliku XML. Wciąż wprowadzamy nowości i produkty pożądane przez Twoich klientów. Organizujemy akcje promocyjne na asortyment naszej hurtowni. Ty otrzymujesz gotowe materiały marketingowe i propozycję obniżek cen dla klientów - a twój rabat zawsze pozostaje bez zmian. Realizujemy dropshipping czyli dostawę produktów bezpośrednio z naszego magazynu do Twojego klienta. Nie mamy minimów logistycznych. Nasi konsultanci zawsze służą odpowiedzią na pytania dotyczące produktów z naszego magazynu. Wspieramy sprzedaż artykułów z naszej hurtowni w Twoim sklepie.

Hurtownia Dropshipping wyposażenia wnętrz Wetro.pl to dystrybutor marki Koziol, Eigenart, Pavoni, Guzzini, Forme Casa, Ladelle, Kleine wolke. Ponadto jesteśmy producentem marki Dekosign oraz Dekosign KIDS.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Współpracujemy zarówno ze sklepami internetowymi jak i stacjonarnymi.

Skontaktuj się z nami!
e-mail: biuro@wetro.pl
tel.: 519 441 183
tel.: 504 829 793