• Producent - Guzzini

Marka Guzzini powstała w 1912 r. Swój ogromny sukces zawdzięcza nowatorskiemu wprowadzeniu materiału Plexiglas do produkcji przedmiotów codziennego użytku. Dzięki czemu już w roku 1938 zajęła silną pozycję na rynku akcesoriów wnętrzarskich. Jednak to nie wystarczyło założycielowi marki - Enrico Guzzini. Chcąc być kreatorem innowacyjnych rozwiązań produkcyjnych i pionierem w swojej dziedzinie rozpoczął produkcję używając do tego Akrylu. Dzięki temu marka nie tylko podtrzymała swoją stabilną pozycję na rynku, ale także wykazała się niesamowitą intuicją.

Marka Guzzini może się pochwalić współpracą z wieloma wybitnymi projektantami tj. Robin Levien, Ron Arad, Raffaele Gerardi czy Luigi Massoni. Stworzyli oni proste produky w niezwykły sposób łącząc funkcjonalność ze stylowym designem.

Wieloletnie badania estetyczne i funkcjonalne, eksperymenty z nowatorskimi połączeniami materiałów, a w końcu zdolność do przewidywania zmiennych potrzeb konsumentów sprawiło, że firma stała się jednym ze światowych symboli ''Made in Italy''. Miłośnicy włoskiego designu z pewnością zakochają się bez pamięci w produktach marki Guzzini.

Marka w swojej ofercie posiada deski do krojenia, organizery kuchenne, miski do serwowania, sztućce, kieliszki, zastawy ale także małe AGD. Podstawka pod łyżkę z kolekcji Kitchen to nie tylko akcesorium, ułatwiające utrzymanie porządku podczas gotowania, to przedmiot który w swojej formie przypomina zatrzymany w miejscu wodospad. Każdy detal jest precyzyjnie dopracowany. Decydując się na zakup produktów marki Guzzini decydujesz się więc na wprowadzenie do swojego wnętrza designu z najwyższej półki.

Firma Wetro.pl jest bezpośrednim importerem marki Guzzini. Interesuje Cię zakup większej ilości produktów? Skontaktuj się z nami!

  • Parametry